Składniki – Marilou Bio

Katalog składników

ALOES

Pobudza odnowę komórkową i wspomaga naprawę skóry.  W połączeniu z olejami eterycznymi i/lub olejami roślinnymi  wyniki mogą być niezwykłe!

SŁODKIE MIGDAŁY

Pozostawiają skórę miękką, regenerują i wzmacniają. Bogate w tłuszcze roślinne, zawiera kwasy tłuszczowe omega 6 i 9, witaminy i minerały.

OLEJ ARGANOWY 

Bogaty w wiltaminę E i antyoksydanty. Olej arganowy zawiera substancje niezmydlające, które mają właściwości wpływające na poprawę wyglądu skóry. 

 

AWOKADO

 Silnie regeneruje. Ten doskonały  wygładzacz  zmarszczek łagodzi podrażnienia, regeneruje i  rewitalizuje osłabioną,  uszkodzoną i podrażnioną skórę. Bogaty w antyoksydanty,  witaminy i minerały.

 

MASŁO SHEA 

Poprawia elastyczność skóry, stymuluje syntezę kolagenu, spowalnia starzenie się skóry i nawilża. Stosowane jest głównie do naprawy i ochrony skóry.

 

 

CHABER

 Pomaga złagodzić podrażnione oczy i powieki  oraz łagodzi stany  zapalne skóry i błon śluzowych

 

NAGIETEK

Znany ze swoich właściwości  uspokajających i regenerujących, nagietek ma działanie zmiękczające i nawilżające suchą, łatwo ulegającą  podrażnieniom, delikatną skórę.

RUMIANEK

Jest stosowany w produktach kosmetycznych ze względu na właściwości przeciwzapalne, łagodzące  i zmiękczające.  Ma również działanie ściągające i przywracające równowagę, oczyszcza skórę i pomaga utrzymać jej jednolity koloryt.

WOSK PSZCZELI

Jest w 100% produktem naturalnym. Jego działanie poprawia właściwości błonotwórcze kremów i balsamów. Służy również do stabilizacji emulsji i tworzenia kremów ochronnych.